Odběr novinek

Zaregistrujte se k odběru novinek a získáte nejnovější informace do Vašeho e-mailu.Nyní jste na stránce:

Standardní vybaveníRezidence FLORIÁN Prostějov

Zde naleznete výčet standardního vybavení bytů, komerčních prostor a společných prostor dle projektové dokumentace.

Kromě popsaného standardního vybavení bytů, komerčních prostor
a společných prostor je objekt dále vybaven:

Domovním telefonem s el. vrátným, společnou televizní anténou, digitálním signálem ve formátu DVB-T, DVB-S, přípravou pro instalaci pevné telefonní linky a datovou sítí. Vše je ukončeno zásuvkami v hlavní obytné místnosti, pro případné rozšíření rozvodu do dalších místností připraveno trubkování.

Do objektu je bezbariérový přístup. Přístup do prostor do parkování v 1. podzemním podlaží je vyhřívaným sjezdem, výtahy a automatickými vraty. Finální povrchová úprava parkovacích stání je betonovou dlažbou, barva šedá. Celý prostor osvětlují zářivková svítidla STANDARD BEGHELLI LEADER 21-013/158 (1x58 W/IP65) spínané pohybovými čidly.

Sklepní jsou zděné, vel. cca 1,10 x 2,00 m a 1,05 x 2,10 m, s ocelovými dveřmi plnými s průvětrníky, s finální povrchovou úpravou nástřikem v odstínu RAL 7024, vybavení zámkem FAB, kování klika - klika. Finální povrchová úprava podlahy keramickou dlažbou, stěny omítané vápenocementovou omítkou, vymalovanou PRIMALEXEM STANDARD. Osvětlení žárovkovými svítidly OSMONT STANDARD MONTURA IN-52K (1x60 W/IP44), větrání nucené (sepnutí ventilátoru při rozsvícení svítidla).Realizace: Enzon